Nábytek Feng-Shuei

 

Feng šuej je využití harmonizující pozitivní energie Qi z prostoru kolem nás. Energie která maximalizuje potenciál prostředí ve kterém žijeme a posiluje kvalitu života, harmonii, zdraví, bohatství a štěstí.

Starobylá disciplína feng šuej (vítr a voda) jinak řečeno ...harmonie toku energie v bydlení... se pomalu dostává do popředí podobně jako kdysi akupunktura, čínská medicína nebo bojová umění, kde jejich příznivý účinek již nikdo nezpochybňuje. Umístnění vašeho domu, bytu, uspořádání a výběr nábytku a jiných doplňků, použití barev interiéru – to vše přispívá k rovnováze či nerovnováze, k vytvoření pozitivního či negativního prostředí. Využíváním technik feng šuej lze s těmito základními prvky manipulovat a vytvořit tak harmonické vyrovnané místo, ve kterém se budete cítit příjemně. Feng šuej je umění o tom, jak vnést do života pozitivitu...tak, aby energie pracovala pro vás, ne proti vám. Obohatíte-li feng šuej sektory vašeho domova a podniknete-li nápravu která potlačí negativní síly vytvoříte si pozitivní energeticky vyrovnané prostředí.

 

 

NÁBYTEK PODLE FILOSOFIE FENG-SHUEI

Velký vliv na harmonizaci toku pozitivní energie Qi má rozmístění a tvar nábytku. Energie kolem nás proudí ve spirálách a nevhodný tvar nábytku tyto proudy rozbíjí. Nábytek vhodný pro Feng šuej je možné vyrábět ze všech materiálů ale měl by být vždy zaoblený, bez zbytečných volných prostorů, příček a hlavně ostrých rohů. Ostré rohy pozitivní energii Qi rozbíjí a spíš naopak mohou soustřeďovat a vysílat negativní energii. Barevné provedení je nejvhodnější v přírodních barvách a odstínech, které posilují daný prostor. Vhodné rozmístění nábytku v jednotlivých místnostech napomáhá k pozitivnímu toku energie Qi a umožňuje zvýraznění vlivu na některou z osmi oblastí úsilí podle Pa-kua.

S využitím našeho kvalitního nábytku podle  Feng šuej energie Qi v daných interiérech pracuje pro vás a tak se cítíte mnohem lépe, jste více nabití pozitivní energií, více motivovaní, pozornější a jste lépe schopni reagovat na příležitosti. Všechny tyto věci dohromady vedou k tomu, že pracujete lépe a užíváte si lepších vztahů s lidmi, kteří vás obklopují. Když jste šťastní a uvolnění, dosahujete lépe svých cílů a navíc s čistou myslí. Velmi často je projevem těchto pozitivních momentů zlepšení prosperity, bohatství a fungující partnerské či rodinné vztahy.

 

NABÍZÍME VÁM

  • poradenskou činnost a projektovou přípravu interiérů podle Feng šuej
  • návrh a výrobu nábytku ze všech druhů materiálů podle Feng šuej
  • realizaci kompletních interiérů podle Feng šuej i jen jednotlivých částí
  • jistotu kvality podepřenou naší spoluprací s odbornicí na Feng šuej, Šiatsu a Astrologii - Ira Lea Oppitz


Příklady realizovaného nábytku